Sponsorzy i Partnerzy

Sponsorzy Konkursu „Moje mieszkanie”

DOM-EKO Sp. z o.o. to polska, rodzinna, firma deweloperska, działająca na poznańskim rynku nieruchomości od kilku lat. Specjalizuje się w budowie i sprzedaży mieszkań w budynkach wielorodzinnych.


CERMAG POZNAŃ Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa specjalizująca się w obsłudze rynku detalicznego, inwestycyjnego i hurtowego w zakresie płytek ceramicznych, ceramiki i armatury sanitarnej, mebli oraz galanterii łazienkowej, a także wyrobów chemii budowlanej i oświetlenia.

Standard wszystkich naszych salonów sprzedaży to nowoczesne systemy prezentacji produktów, takie jak biblioteki płytek, monitory LCD, niekonwencjonalna ekspozycja, dedykowane stanowiska do pracy Architektów z Klientami. Wszystkie te elementy pozwalają komfortowo i profesjonalnie współpracować naszym Doradcom handlowym i Architektom z Klientami.


AT ENGLISH SCHOOL oferuje naukę języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Multimedialna pracownia komputerowa, małe grupy 3-6 osób, indywidualizacja nauczania, nowatorskie podejście ukierunkowane na efektywną komunikację - to nasze atuty. Nasi lektorzy to w pełni wykwalifikowani, doświadczeni specjaliści, posiadający tytuły egzaminatorów OKE. Połączenie fachowości z pasją to gwarancja sukcesu. W ofercie przygotowanie do Testów Predyspozycji Językowych, certyfikatów FCE i CAE, konwersacje face2face. Nauczymy i małych i dużych.
AT ENGLISH SCHOOL - Z nami się dogadasz...

Patroni Medialni Konkursu „Moje mieszkanie”