Media o nas

Gazeta Wyborcza – „Katalog ofert deweloperskich”

24.09.2021

Inwestycja jest położona w wyjątkowej lokalizacji na Ostrowie Tumskim, jedynej wyspie rzecznej w Poznaniu, w samym sercu miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie nadwarciańskich terenów rekreacyjno-spacerowych, wśród nadrzecznej zieleni, w spokojnej i cichej okolicy.

Czytaj całość

TUMSKY RESIDENCE - Ostatni dzwonek, aby zainwestować w energooszczędne mieszkanie!

18.06.2021

Tumsky Residence to naturalne materiały budowlane i wykończeniowe, o podwyższonych parametrach cieplnych i akustycznych, technologie pozwalające oszczędzać energię, a także wiele nowoczesnych rozwiązań pro-ekologicznych. To zdrowe środowisko życia, zielony łańcuch dostaw, mniejszy ślad węglowy, filozofia less-waste w biurze i na budowie.

Czytaj całość

Gazeta Wyborcza – „Co się buduje w Poznaniu?”

11.06.2021

lW inwestycji znajdują się 44 lokale mieszkalne oraz 3 lokale usługowe, metraże lokali mieszkalnych ogółem od 23,35 m kw. do 120,88 m kw. (obecnie w sprzedaży mieszkania od 23,35 m kw. do 76,75 m kw.). Mieszkania oddawane będą w stanie deweloperskim, każde z mieszkań posiada loggie lub balkony. Miejsca postojowe znajdują się w hali garażowej zlokalizowanej pod budynkiem

Czytaj całość

TUMSKY RESIDENCE – energooszczędne mieszkania w centrum miasta

25.05.2021

Poszukiwania wymarzonego mieszkania trwają? W samym sercu Poznania, na jedynej rzecznej wyspie Ostrowa Tumskiego, powstaje inwestycja premium – Tumsky Residence. To wyjątkowe miejsce, budowane ekologicznie i w szacunku do natury.

Czytaj całość

Być Eko. Rozwiązania i trendy, które zyskują w projektowaniu budynków

31.03.2021

Deweloper DomEko, którego nazwa zobowiązuje, od wielu lat pokazuje, jak można budować ekologicznie.

Czytaj całość

Gazeta Wyborcza – „Katalog ofert deweloperskich”

12.03.2021

Budynek o nowoczesnej architekturze, wyróżniający się czerwoną cegłą i zwieńczony wieżą widokową. Ekologiczne i naturalne materiały budowlane i wykończeniowe. Energooszczędne rozwiązania na inwestycji: okna, dach, witryny lokali usługowych, elewacje, oświetlenie części wspólnych. Ogromne przeszklenia oraz lukarny wpuszczające dużą ilość naturalnego światła, drewniane okna, przytulne prywatne loggie w stylu nadmorskim.

Czytaj całość

epoznan.pl, Tumsky Residence - ekologia w historycznym sercu Poznania

22.02.2021

Zastanawiasz się nad zamieszkaniem w wyjątkowej lokalizacji, w inwestycji budowanej z naturalnych materiałów wysokiej jakości, w szacunku do historii i środowiska naturalnego? Chcesz zamieszkać w samym sercu miasta, a jednocześnie tam, gdzie bliskość rzeki przynosi błogą ciszę, upragniony spokój i harmonię? - Poznaj Tumsky Residence!

Czytaj całość

GłosWielkopolski.pl, O co zapytać dewelopera? – temat: ekologia

29.01.2021

Nowy rok to często nowe inwestycje. Wiele osób pragnie zrealizować swoje plany noworoczne i zainwestować w nieruchomości. Kupno mieszkania lub domu to duże przedsięwzięcie, które wiąże się z podjęciem wielu decyzji. Zastanawiasz się nad kupnem wymarzonych czterech kątów od dewelopera?

Czytaj całość

GłosWielkopolski.pl, Tumsky Residence – historia i ekologia w wyjątkowej lokalizacji

18.01.2021

Wraz z nadejściem nowego roku robimy wielkie plany. Postanawiamy zacząć trenować jogę, biegać, morsować, jeść mniej produktów zwierzęcych, mniej pracować, a więcej cieszyć się życiem. A może by tak w trendzie eko wybrać mieszkanie z dala od zgiełku miasta? A jednocześnie w samym jego sercu? Na jedynej wyspie rzecznej Poznania – Ostrowie Tumskim?

Czytaj więcej

mieszkaniowi.pl, Tumsky Residence – w szacunku do natury

03.12.2020

*Świąteczna Oferta Mieszkań i Domów* W samym sercu Poznania, na jedynej rzecznej wyspie Ostrowa Tumskiego, powstaje inwestycja premium – Tumsky Residence. To wyjątkowe miejsce, budowane ekologicznie i w szacunku do natury.

Czytaj całość

GłosWielkopolski.pl, Budujemy ekologicznie, w szacunku do natury

27.10.2020

Poszukiwania wymarzonego mieszkania trwają? W samym sercu Poznania, na jedynej rzecznej wyspie Ostrowa Tumskiego, powstaje inwestycja premium – Tumsky Residence. To wyjątkowe miejsce, budowane ekologicznie i w szacunku do natury.

Czytaj całość

Thefirstnews.com - Discovery of massive fortifications suggests Poznań was FIRST capital of Poland, say archeologists

08.07.2020

"The discovery of a massive defensive wall at a construction site in Poznań has sent archaeologists wild with speculation that this could mean that the city was the first capital of Poland."

Czytaj całość

Ancient.origins.net - Massive Polish Walls Over 100 Feet Wide Indicate Medival Capital

05.07.2020

"The discovery of three rings of fortification walls have provided archaeologists with startling new information on Medieval Poland. The find of the massive Polish fort walls suggests that Poznań was the first Polish capital city and the inhabitants had taken extensive measures to protect this strategic center."

Czytaj całość

Thehistoryblog.com - Massive 10th c. walls points to first Poland capital

05.07.2020

"Archaeologists have unearthed a large section of a 10th century defensive wall in Poznań, central Poland. Excavations in advance of construction of a new apartment building discovered the massive stone, sand and wood wall 23 feet below current ground level. At 130 feet wide and 40 feet high, it is the largest medieval defensive wall ever found in Poland."

Czytaj całość

Wprost.pl - Ogromny wał z czasów Mieszka I odkryto w Poznaniu. Pełnił nie tylko funkcję obronną, ale i przeciwpowodziową

30.06.2020

"Wał obronny o grubości ok. 40 m u podstawy oraz wysokości sięgającej 12 m odkryto w czasie wykopalisk archeologicznych przy ul. Zagórze na poznańskim Ostrowie Tumskim. Pozostałości fortyfikacji są częścią grodu Mieszka I."

Czytaj całość

Wirtualna Polska - Ostrów Tumski w Poznaniu. Sensacja archeologiczna z czasów Mieszka I

25.06.2020

"W trakcie prac deweloperskich na Ostrowie Tumskim w Poznaniu odkryto wały grodu Mieszka I. Z badań wynika, że wały były większe niż sądzono. Sam gród był też o wiele bardziej rozbudowany. To największa taka konstrukcja w Polsce z czasów Piastów. Początkowo liczyła 12 m wysokości oraz 40 m szerokości. Dzięki nowoczesnym badaniom określono wiek zachowanego drewna - najstarsze elementy pochodzą z 968 r. Archeolodzy twierdzą, że do budowy potężnej konstrukcji ścięto dęby w promieniu 20 km. Odkrycie rzuca nowe światło na rozmiar i potęgę poznańskiego grodu we wczesnym średniowieczu."

Zobacz film

dopoznania.pl, Wystawa Deweloperów wróciła do Starego Browaru

25.06.2020

Wystartowała kolejne edycja Wystawy Deweloperów! Odwiedź Stary Browar i poznaj bliżej aktualne oferty nowych mieszkań i domów. Wystawa potrwa do 2 lipca.

Czytaj całość

Epoznan.pl - Sensacyjne odkrycie przy budowie apartamentowców na Ostrowie Tumskim

25.06.2020

Wał obronny o grubości 40 metrów u podstawy i wysokości nawet 12 metrów odkryto podczas prac archeologicznych przy ulicy Zagórze na terenie Ostrowa Tumskiego w Poznaniu.

Czytaj całość

WTK - Niezwykłe odkrycie z czasów Mieszka I przy budowie apartamentowców na Ostrowie Tumskim!

24.06.2020

"Szeroki na 40 metrów i wysoki na niemal 12. Podczas prac archeologicznych na Ostrowie Tumskim odkryto wał obronny z wczesnego średniowiecza. Okazało się, że południowa część kompleksu grodowego jest większa niż do tej pory sądzono. Takie odkrycia z czasów Mieszka I potwierdzają szczególną rangę grodu w państwie Piastów."

Zobacz film

poznan.tvp.pl - Gród Mieszka I był potężniejszy niż sądzono. Niezwykłe odkrycie na Ostrowie Tumskim w Poznaniu

24.06.2020

"Sensacyjnych odkryć dokonali archeolodzy pracujący w rejonie inwestycji deweloperskiej realizowanej na Ostrowie Tumskim w Poznaniu. Prowadzone obecnie badania wykazały, że gród pierwszych Piastów był o wiele potężniejszy niż dotąd uważano."

Zobacz film

RadioPoznan.fm - Nie Gniezno, a Poznań był stolicą Polski po chrzcie w 966 roku

24.06.2020

"W czasie budowy przy ul. Zagórze odkryto średniowieczne wały z czasów Mieszka I. >>Wiedzieliśmy, że wał znajduje się pod ziemią, ale gdy się do niego dokopaliśmy, byliśmy w szoku<< - mówi kierownik badań archeologicznych Antoni Smoliński."

Czytaj całość

GłosWielkopolski.pl, Przełomowe odkrycie archeologów w Poznaniu, na Ostrowie Tumskim. Odkryli wały obronne z 968 roku, które są dużo większe niż przypuszczano.

24.06.2020

"Poznańskie wały obronne były potężniejsze niż dotychczas sądzono, gród zaś miał dużo bardziej złożoną budowę, znacznie bardziej przypominającą późniejsze miasta. Pierwsze fragmenty wałów pochodzą z 968 roku. To wnioski z odkryć archeologicznych dokonanych przy ulicy Zagórze na Ostrowiu Tumskim, na terenie budowy Tumsky Residence."

Czytaj całość

Wyborcza.pl, Ostrów Tumski. Wał obronny z czasów Mieszka I dużo większy niż przypuszczali archeolodzy

24.06.2020

"Wał obronny o grubości 40 m u podstawy i wysokości nawet 12 m odkryto podczas prac archeologicznych przy ulicy Zagórze na terenie poznańskiego Ostrowa Tumskiego. Okazało się również, że południowa część grodu była większa niż do tej pory sądzono."

Czytaj całość

epoznan.pl, Naturalnie dobra inwestycja

07.04.2020

Wraz z nadejściem wiosny przestrzeń rozkwitła soczystą zielenią, a w powietrzu unosi się słodka woń kwitnących drzew i krzewów. Wyobraźmy sobie do tego uspokajający szmer rzeki... Któż z nas - choć raz w życiu - nie pomyślał o zamieszkaniu na wyspie?

Czytaj całość

dopoznania.pl, Kupuj inwestycyjnie – sprawdź ofertę nowych mieszkań na Ostrowie Tumskim

20.03.2020

Tumsky Residence to inwestycja mieszkaniowa realizowana na jedynej wyspie w Poznaniu. Oferowane przez dewelopera DOM-EKO mieszkania spełnią oczekiwania zarówno klientów poszukujących własnych czterech kątów, jak i osób, które myślą o zakupie inwestycyjnym.

Czytaj całość

epoznan.pl, Zamieszkaj na wyspie

16.03.2020

Nadrzeczna zieleń, bliskość przyrody, chwile relaksu na łonie natury... Kiedy dla jednych to marzenie, innych kusi bogactwo wielkomiejskiego życia. A co jeśli tętniący życiem rytm miasta i naturalną harmonię można połączyć w jednym miejscu? Dokładniej w kameralnej rezydencji na jedynej w Poznaniu wyspie...

Czytaj całość

dopoznania.pl, Nowe mieszkania na Ostrowie Tumskim – postaw na lokalizację blisko centrum Poznania

06.03.2020

Tumsky Residence to kameralna inwestycja mieszkaniowa powstająca w prestiżowej i niezwykle atrakcyjnej części Poznania. Z jednej strony mieszkańcy zyskają sąsiedztwo nadwarciańskich terenów zielonych, z drugiej zaś bliskość centrum zagwarantuje dostęp do wszelkich miejskich wygód. Sprawdź ofertę i zamieszkaj na Ostrowie Tumskim.

Czytaj całość

Sukces po poznańsku – wywiad okładkowy „Budujemy w oparciu o ekologię i wartości”

01.03.2020

Ekologiczna żywność czy naturalne kosmetyki to już nasza codzienność. Zielony trend dosięgnął również branżę nieruchomości. Deweloperzy coraz częściej stawiają na eko-rozwiązania, które gwarantują mieszkańcom lepszy komfort życia.

Czytaj całość