DOM-EKO firma rodzinna.

Jesteśmy polską rodzinną firmą deweloperską, działającą na poznańskim rynku nieruchomości od 18 lat. Specjalizujemy się w budowie i sprzedaży mieszkań w budynkach wielorodzinnych, z windami i podziemnymi garażami.

Atutem naszych inwestycji są ciekawe lokalizacje bliżej natury, w pobliżu terenów zielonych, a także kameralna zabudowa, funkcjonalne rozkłady mieszkań, rozsądna polityka cenowa oraz rzetelność wykonania inwestycji.

Nasze mieszkania budowane są z naturalnych materiałów, zapewniających podwyższoną energooszczędność oraz doskonałą izolację termo-akustyczną.  DOM-EKO to  elastyczny partner, dostosowujący się do indywidualnych potrzeb klientów. Mieszkania oddawane są w standardzie deweloperskim, przy czym istnieje możliwość ich łączenia oraz dowolnej aranżacji eko-wnętrz, przy współpracy z Habitum Architekci.

Naszym wyróżnikiem jest wyjątkowa obsługa klienta, wynikająca z rodzinnego charakteru firmy, nastawiona na oszczędność czasu podczas procesu zakupowego. O naszych klientów dbamy także po oddaniu mieszkań do użytkowania, w ramach obsługi posprzedażowej.

Tworzymy przestrzeń ułatwiającą budowanie dobrosąsiedzkich relacji oraz wspierającą jakość życia świadomych mieszkańców miast.

DOM-EKO to profesjonalny deweloper, należący do PZFD. Trzykrotnie przyznane Gazele Biznesu 2008, 2009 i 2010, Certyfikat Najwyższa Jakość w Budownictwie, tytuł laureata rankingu Newsweeka Firma Rodzinna Roku 2011, Złote Certyfikaty Rzetelności 2011-2019, Diamentowe Wyróżnienie 2015, Diament Forbesa 2018 oraz Gepardy Biznesu 2019 potwierdzają wiarygodność i solidność firmy.

DOM-EKO. Naturalnie.

Misja

MIESZKAJ LEPIEJ!

Naszym celem jest pomoc w lepszym i pełniejszym mieszkaniu w mieście. Nie jesteśmy tylko po to, by zbudować dom. Chcemy budować takie domy, w którym nasi mieszkańcy będą po prostu lepiej żyli. Dlatego wprowadzamy energooszczędne zdrowe materiały. Robimy to, by rachunki jakie będą płacić mieszkańcy były jak najniższe. Projektujemy funkcjonalne mieszkania z dodatkową przestrzenią działań wspólnych, która pozostaje w dyspozycji wspólnoty. Zawsze też pamiętamy, by dostarczać informację o tym, co nowego i atrakcyjnego z punktu widzenia jakości życia znajduje się w okolicy. Rozumiemy, że zakup mieszkania jest poważną decyzją. Jednak wiemy też, że z biegiem czasu może powstać potrzeba wymiany go na inne. Jesteśmy po to, by pomóc i w takiej potrzebie.

 

Wizja

DOM-EKO TO PIERWSZY WYBÓR ŚWIADOMEGO MIESZKAŃCA MIASTA

Jeśli jesteś osobą aktywną, dbającą o zdrowie swoje i swojej rodziny...

Jeśli zwracasz uwagę na to co jesz, w co się ubierasz i gdzie żyjesz...

Jeśli żyjesz w harmonii z bliskimi i dbasz o relacje...

Jeśli liczy się dla Ciebie oszczędność czasu, środków finansowych oraz energii...

Jeśli  wybierasz rozwiązania proekologiczne...

...To znaczy że jesteś świadomym mieszkańcem miasta!

Mieszkania DOM-EKO to miejsca pełne dobrej energii.

DOM-EKO to zdrowe środowisko życia.

Wybieraj świadomie.

DOM-EKO. Naturalnie.

 

Co nas wyróżnia

WYJĄTKOWA OBSŁUGA KLIENTA

  • system obsługi zorientowany na oszczędność czasu po stronie klienta
  • elastyczne podejście, wynikające ze znajomości potrzeb konkretnego klienta
  • atmosfera opieki i bliskości, wynikająca z rodzinnego charakteru firmy

NOWOCZESNA ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

  • wysokiej jakości materiały, zapewniające podwyższoną energooszczędność
  • kompleksowe myślenie o zarządzaniu energią w bloku mieszkalnym
  • atrakcyjny i nowoczesny projekt, zorientowany na wartości eko-lifestyle

SĄSIEDZKI EKO-LIFESTYLE

  • przestrzenie wspólne, ułatwiające budowę dobrego sąsiedztwa
  • obsługa posprzedażowa zorientowana na dobre relacje wśród mieszkańców
  • dostarczanie info o nowych usługach w okolicy inwestycji wspierających jakość życia