Nasze zrealizowane inwestycje

Tumsky Residence

Inwestycja zrealizowana w roku 2022.

Tumsky Residence to inwestycja położona na jedynej w Poznaniu wyspie, przy ul. Zagórze 9 na Ostrowie Tumskim. Zbudowana w szacunku do historii oraz środowiska naturalnego. Wyjątkowa lokalizacja z dala od zgiełku miasta stworzyła idealne warunki dla osób ceniących relaks na łonie natury, a jednoczesna bliskość centrum otworzyła możliwości bogatego życia towarzyskiego.

Budynek o nowoczesnej architekturze mieści 44 komfortowe mieszkania, od kawalerek poprzez dwu- i trzy- aż po czteropokojowe lokale mieszkalne. Na ostatnich piętrach zaprojektowano przestronne, ponad stumetrowe apartamenty z przeszklonymi ścianami i rozległą panoramą terenów rzecznych. Parter przeznaczono na obszerne lokale usługowe.

Polanka Kameralna

Inwestycja zrealizowana w roku 2018.

Polanka kameralna to niewielka, nowoczesna inwestycja nieopodal Jeziora Maltańskiego. Wyjątkowa lokalizacja umożliwia mieszkańcom aktywne formy spędzania czasu, takie jak: rower, rolki, nordic walking, a nawet jazda na nartach, dzięki sąsiedztwu stoku narciarskiego Malta Ski. Bliskość kin, restauracji i galerii handlowych oraz przyjazna infrastruktura gwarantują bogaty wybór atrakcji.

Przy budowie Polanki kameralnej wykorzystano naturalną cegłę wapienno-piaskową SILKA oraz przyjazne środowisku materiały budowlane. Ostatnie piętro zbudowano w technologii szkieletu drewnianego z materiałów drewnopochodnych, co wraz z zainstalowanymi rekuperatorami zapewnia doskonałą termoizolację.

W ramach inwestycji oddano 40 mieszkań o pow. od 34,4 m² do 62,2 m², z dużymi balkonami bądź tarasami na parterach oraz 2 przestronne apartamenty, położone na ostatniej kondygnacji.

SILVA Eco Ville

Inwestycja zrealizowana w roku 2017.

Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony, czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali. 129 komfortowych mieszkań, od kawalerek po 5-pokojowe, wyposażonych jest w komórki lokatorskie i miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej.

Odległość od centrum miasta Poznania oraz bliskość terenów nadwarciańskich pozwalają odpocząć od zgiełku miasta. Bliskość natury, kameralność otoczenia, liczna zieleń wysoka i niska, urokliwy staw, czy starannie zaprojektowane elementy małej architektury - to atuty lokalizacji.

SILVA to mieszkanie w zgodzie z naturą. Hala garażowa została zaprojektowana tak, aby sprowadzić ruch kołowy w podziemia, tym samym czyniąc teren inwestycji bezpieczniejszym. Całości dopełnia ekologiczny plac zabaw dla najmłodszych oraz stojaki na rowery, wspierające mieszkańców w realizacji aktywnego trybu życia. W pobliżu przyjazna infrastruktura – sklepy, szkoła, przystanek autobusowy.

Parkowa Aleja

Inwestycja zrealizowana w roku 2015.

Parkowa Aleja to 5-kondygnacyjny budynek wielorodzinny, z windami i garażami w podziemnej hali, mieszczący 40 lokali mieszkalnych. Położony w cichej, spokojnej dzielnicy, w bezpośrednim sąsiedztwie licznych ścieżek spacerowych Parku Tysiąclecia, a także terenów rekreacyjno-wypoczynkowych Jeziora Maltańskiego.

Parkowa Aleja zbudowana jest w 100% z naturalnej cegły wapienno-piaskowej SILKA oraz przyjaznych środowisku materiałów izolacyjnych dachu z włókna drzewnego STEICO.  Oba te rozwiązania zapewniają doskonałą izolację termiczną – chronią przed upałem w lecie oraz utratą ciepła w zimie. Zastosowanie 3-szybowych, 6-komorowych okien REHAU GENEO zapewnia dodatkową izolację akustyczną.

W ramach inwestycji oddano mieszkania 2-4 pokojowe o metrażu od 58,5 do 103,8 m², z dużymi balkonami bądź tarasami i ogródkami na parterach.

Os. Zodiak IV

Inwestycja zrealizowana w roku 2015.

Lokalizacja Osiedla Zodiak IV to wspaniałe warunki do uprawiania licznych sportów oraz aktywności, takich jak: rower, rolki, kajaki, nordic walking, kręgle, narty czy łyżwy. To także wymarzone miejsce rodzinnych zabaw lub pikników nad wodą. Szereg atrakcji na wyciągnięcie ręki: park linowy, kolejka górska, stok narciarski, baseny i sauny (Termy Maltańskie) oraz pobliskie Zoo. Wszystko to sprawia, że Osiedle Zodiak IV stanowi najlepsze rozwiązanie dla osób ceniących sobie bliskość natury i przyjazną infrastrukturę do aktywnego wypoczynku. W ramach inwestycji oddano 70 mieszkań o pow. od 35,32 do 68,87 m².

Na monitorowanym osiedlu znajduje się atrakcyjny plac zabaw dla dzieci, siłownia zewnętrzna oraz stojaki na rowery. Kochamy ekologię, dlatego Zodiak IV w całości wykonany jest z naturalnej cegły wapienno-piaskowej SILKA. Wraz z materiałami izolacyjnymi stropów STEICO oraz oknami REHAU GENEO dają one doskonałą izolację termo-akustyczną, chroniąc przed hałasem oraz utratą ciepła w zimie i upałem w lecie. Osiedle Zodiak IV to inwestycja w energooszczędność, w zdrowie i komfort jego mieszkańców, w zgodzie z naturą.

Os. Zodiak III

Inwestycja zrealizowana w roku 2013.

Osiedle Zodiak III to kontynuacja powstałych w latach 2008-2011 Osiedli: Zodiak i Zodiak Bis. Dwa budynki mieszkalne, z windami i garażami w podziemnej hali, położone są w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjno-wypoczynkowych Jeziora Maltańskiego oraz jego licznych atrakcji, w tym stoku narciarskiego, nowopowstałych term czy kolejki górskiej. Dzięki swej lokalizacji oraz stałemu monitoringowi, Osiedle Zodiak III to bezpieczna oaza w samym sercu miasta. W ramach inwestycji oddano do użytkowania 70 mieszkań, od kawalerek o pow. 31,6 m² poprzez mieszkania 2- i 3-pokojowe, aż do 4-pokojowych o pow. 78,7 m². Stolarka okienna i drzwiowa w kolorze złotego dębu, rolety zewnętrzne na parterach - to atuty inwestycji.

Os. Zodiak BIS ul. Lwa 27, 27A

Inwestycja zrealizowana w roku 2011.

Kontynuacja powstałego w 2009 roku Osiedla Zodiak. Podstawową zaletą inwestycji jest kameralna zabudowa oraz sąsiedztwo z Jeziorem Maltańskim i terenami rekreacyjno-wypoczynkowymi. Jednoczesne bliskie położenie centrum miasta Poznania, centrów handlowych na Franowie oraz nowopowstałej Galerii Malta to kolejne atuty inwestycji. Projekt przygotowany przez Pracownię Architektoniczno-Budowlaną "Klimaszewska & Biedak" obejmuje 2 budynki wielorodzinne o łącznej liczbie mieszkań 59, z podziemną halą garażową. Teren wokół budynków zagospodarowany zielenią, ogrodzony i monitorowany, z dużym parkingiem naziemnym a dla dzieci plac zabaw.

Osiedle Cztery Pory Roku bis, ul. Rubież

Inwestycja zrealizowana w roku 2009

Kontynuacja bardzo udanego Osiedla Cztery Pory Roku. Podstawową zaletą inwestycji jest jej położenie w pobliżu Rezerwatu Żurawiniec. Kameralna zabudowa to kolejny atut Osiedla: 54 mieszkania w trzech budynkach wielorodzinnych, 2-opiętrowych z podziemnymi halami garażowymi, z czego część mieszkań na ostatniej kondygnacji ma charakter poddaszowy, ze skosami i oknami połaciowymi. Mieszkania 2,3 i 4-pokojowe, o powierzchni od 44 do 86 m², posiadające balkony lub 20-30-metrowe tarasy. Osiedle ogrodzone i monitorowane, na terenie wokół budynków zaprojektowano dużo zieleni, miejsca do odpoczynku dla mieszkańców oraz plac zabaw dla dzieci.

Osiedle Zodiak, ul. Lwa

Inwestycja zrealizowana w roku 2008

Os. Zodiak to kompleks trzech budynków wielorodzinnych, 4 piętrowych, z windami i podziemnymi garażami, o łącznej liczbie mieszkań 100. Położone w sąsiedztwie terenów rekreacyjno – wypoczynkowych Jeziora Maltańskiego, licznych ścieżek rowerowych i spacerowych, a jednocześnie blisko Starego Rynku miasta Poznania oraz centrów handlowych na Franowie. Dobra infrastruktura komunikacyjna, kameralna zabudowa oraz funkcjonalne rozkłady 2,3 i 4-pokojowych mieszkań z przestronnymi balkonami lub loggiami – to kolejne atuty inwestycji. Lokale o powierzchni od 34 do 87 m², z możliwością łączenia i dowolnej aranżacji wnętrz, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Stolarka okienna ma kolor złotego dębu. Monitoring zapewnia mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa. Dla dzieci, wśród osiedlowej zieleni, zaprojektowano atrakcyjny plac zabaw. Na parterze budynku 25 mieści się szkoła językowa „AT ENGLISH SCHOOL”.

Osiedle Nad Maltą, ul. Kaliska

Inwestycja zrealizowana w roku 2007

2 pięciopiętrowe budynki, mieszczące 71 mieszkań, z dwiema osobnymi halami garażowymi pod budynkami, położone w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego oraz nowopowstałej Galerii Malta. Możliwość jazdy na nartach, saneczkach, rowerze, rolkach w zasięgu ręki. Dla mieszczuchów zakupy w licznych butikach centrum handlowego. Doskonałe połączenie tramwajowe i autobusowe z centrum miasta Poznania. Z górnych pięter rozciąga się widok na jezioro Malta i tory regatowe. Mieszkania 2-,3- i 4- pokojowe od 40,0 do 95,0 m². Osiedle ogrodzone i monitorowane, dla dzieci plac zabaw na patio pomiędzy budynkami.

Osiedle Cztery Pory Roku, ul. Naramowicka

Inwestycja zrealizowana w roku 2006

Położone przy ulicy Naramowickiej, a jednocześnie blisko nadwarciańskich terenów spacerowych oraz Rezerwatu Żurawiniec kompleks 4 budynków (Wiosna, Lato, Jesień, Zima), charakteryzujący się zróżnicowaną kolorystyką, nawiązującą do pór roku, o łącznej liczbie 80 mieszkań 1-, 2-, 3-, 4- pokojowych o powierzchni od 28,6 do 93,4 m². Budynki kameralne, 2-piętrowe, mieszkania funkcjonalne, z oknami połaciowymi na ostatniej kondygnacji. Hale garażowe pod każdym z budynków, dla dzieci atrakcyjny plac zabaw. Osiedle ogrodzone i monitorowane.

Budynki przy ul. Świętego Leonarda

Inwestycja zrealizowana w latach: 2004-2005

2 budynki 2 i 3-piętrowe o łącznej liczbie mieszkań 38, o powierzchni od 24,8 do 88,8 m² (1-, 2-, 3- i 4-pokojowe), położone w pobliżu centrów handlowych Makro, Poznań Plaza i Galeria Pestka przy ulicy Serbskiej. Dogodna komunikacja z centrum dzięki linii szybkiego tramwaju PST, sąsiedztwo zachodniej obwodnicy Poznania. Osiedle ogrodzone, budynki utrzymane w żywej kolorystyce, mieszkania funkcjonalne, posiadające balkony. Hala garażowa pod jednym z budynków.

Osiedle Jasna Rola, ul. Naramowicka

Inwestycja zrealizowana w latach: 2001-2003

Bliskie położenie rezerwatu Żurawiniec oraz dogodna komunikacja z centrum miasta to atuty inwestycji. Osiedle oddawane etapami, składające się z 7 budynków. Zwracający uwagę projekt pracowni architektonicznej o szaro-pomarańczowej kolorystyce i ciekawej formie. Rozległe tereny zielone, trawniki i nasadzenia. Na wysokich parterach mieszczą się lokale usługowe. 223 mieszkania 1-, 2-, 3, 4- i 5-pokojowe o powierzchni od 25,3 do 128,9 m², również dwukondygnacyjne, częściowo z windami. Wysokość budynków zróżnicowana od 2 do 4-piętrowych. Hala garażowa na 151 miejsc postojowych.